GT RADIAL TÜRKİYE
 
Lastik
Seçici
Ürün
Grupları
Bayi
Haritası
Lastik
Bakımı
Haber &
Duyuru
Garanti
Şartları
LASTİK ETİKETLERİ img
Firma Profili img
İletişim img
Anasayfa img

TÜRKİYE

 
Haberler   |   Bayilerimizle Jakarta ve Bali'yi Keşfettik - 9.12.2015
Bayilerimizle Jakarta ve Bali'yi Keşfettik
Konlas, Lasmax bayilerinin katılımıyla 23 - 30 Kasım tarihleri arasında Jakarta ve Bali'ye unutulmaz bir seyahat gerçekleştirdi.

Jakarta'dan başlayıp mükemmel kumsallarıyla ünlü ve birçok filmede ev sahipliği yapan Bali ile son bulan seyahate, Lasmax bayilerinin yanı sıra Konlas A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Küçüksönmez, Türkiye Satış Müdürü Emre Aktuna, İstanbul Bölge Müdürü Serkan Kartal ve Dış Ticaret Müdürü Ali Aydoğmuş'da katıldı.

Jakarta şehir turu Endonezya'nın tüm bölgelerinin kültür vitrini olan "TAMAN MINI INDONESIA INDAH" isimli eğlence parkında başladı. Bu parkı özel kılan Endonezya'yı bir seferde gezmekle eşdeğer olması ve Endonezya yaşamını ve tüm yönlerini yansıtmasıdır.

Jakarta seyahatinin devamında GT Radial lastiklerinin üretildiği "GAJAH TUNGGAL" fabrikasına ziyaret gerçekleştirildi. İlgili birim müdürleri tarafından bayilerimize verilen birifingten sonra lastiğin tüm üretim aşamaları bayilerimiz tarafından gözlemledi. Akşam saatlerinde Bali'ye hareket eden bayilerimiz buradaki geziye BALİ MARINE PARK'ta başladı.

Bali kültürünü Afrika Bozkırı ile harmanlayan bu parkta Komodo Ejderi, Beyaz Kaplan, Sumatra Kaplanı ve Sumatra Fili gibi canlı türlerini görme imkanı bulan bayilerimiz, buradan UBUD Maymun ormanlarına geçtiler. Yağmur ormanlarının içerisinde yer alan ve uzun kuyruklu makak maymunları tarafından mesken edilmiş doğal rezerv tapınak komplekslerini gezen bayilerimiz akşam saatlerinde Ubud Sarayını ziyaret ettiler.

Gezinin devamında Kuta bölgesinde bulunan "GROUND ZERO" anıtını ziyaret eden ekibimiz daha sonra Bali'nin simgesi haline gelen "TANAH LOT" tapınağında hatıra fotoğrafları çektirdiler. Bali'de ki son günlerinde deniz seviyesinin 70 metre yukarısında bulunan "ULUWATU TAPINAĞINA" giden gezi ekibi Hint Okyanusunun büyüleyici görüntüsü eşliğinde Kecak Ateş Dansını seyrettiler.

Tüm yılın stresini ve yorgunluğunu bu gezi ile atan bayilerimiz keyifli zaman geçirerek ülkemize döndüler. Tüm bayilerimiz için bu tür motivasyon organizasyonları gelecek dönemlerde de devam edecektir.

Jakarta ve Bali seyahati sırasında gezi ekibini en iyi şekilde ağırlayan GT Radial Yetkililerine teşekkür ederiz.
 
LASMAX
2016 www.gtradial-tr.com. Tüm hakları saklıdır.   Site Kullanım Hakları   |   Site Haritası
Facebook
Twitter
Youtube