GT RADIAL TÜRKİYE
 
Lastik
Seçici
Ürün
Grupları
Bayi
Haritası
Lastik
Bakımı
Haber &
Duyuru
Garanti
Şartları
LASTİK ETİKETLERİ img
Firma Profili img
İletişim img
Anasayfa img

TÜRKİYE

 
 
 
Site Kullanım Hakları
GT Radial Türkiye web sitesine erişmekle ve kullanmakla, aşağıdaki şartları hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı GT Radial Türkiye Türkiye web sitesine erişiminiz bu şartlara ve ilgili yasalara tabidir. Telif Hakkı © KONLAS A.Ş.

GT Radial Türkiye web sitesinde (www.gtradial-tr.com) GT Radial Türkiye ürünleri ve GT Radial Türkiye kampanyalarıyla ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu sitede tanıtılan GT Radial Türkiye ürünleri yalnızca Türkiye'deki izin verilen işyerleri ve GT Radial Türkiye Yetkili Satıcıları tarafından satılmaktadır ve bu sitede tanıtılan kampanyalar yalnızca sözkonusu kampanyaya katılan yetkili satıcılarda geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu site, GT Radial Türkiye Yetkili Satıcılarından edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz veya doğru olarak kabul edilemez. Bu sitedeki bilgilerin yasal bağlayıcılığı yoktur ve bir satış teklifi teşkil etmez.

GT Radial Türkiye, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve GT Radial Türkiye bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler ve malzemeler açıkça veya zımnen garanti verilmeden "olduğu gibi" sağlanmaktadır.

Bu sitede yer alan bazı resimler ve fotoğraflar Türkiye de bulunmayan ürünlere ve ürün özelliklerine sahip olabilir.

GT Radial Türkiye, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ürünleri, teknik özellikleri, fiyat ve stok bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

GT Radial Türkiye ürünlerinin fiyatları
Bu GT Radial Türkiye web sitesinde bulunan veya sunulan lastik ve jantlara ait fiyat bilgileri yalnızca bilgi amaçlıdır ve GT Radial Türkiye tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. Sitede belirtilen fiyatlar, bir satış teklifi teşkil etmez ve GT Radial Türkiye Yetkili Satıcılarının bağlayıcılığı yoktur. Tüm GT Radial Türkiye ürünlerinin satın alımı, o ürüne ait satış sözleşmesinin maddelerine ve koşullarına tabidir.

GT Radial Türkiye'nin düzenlediği kampanyalardaki fiyatlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar katılan Yetkili Satıcılarda geçerlidir. GT Radial Türkiye, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın fiyat bilgilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kişisel veriler / kullanıcı girdileri
GT Radial Türkiye web sitesi üzerinden sağladığınız tüm kişisel bilgileriniz GT Radial Türkiye’nin size daha iyi hizmet verebilmesi amacıyla kullanılacaktır. Gizli tutulacak olan kişisel bilgileriniz GT Radial Türkiye’nin sizinle olan iletişimini düzenlemek ve size özel fırsatlar geliştirmek dışındaki amaçlar için kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır. GT Radial Türkiye, kişisel bilgilerin güvenli toplanması, aktarımı ve saklanması için gerekli tüm gayreti göstermektedir. GT Radial Türkiye, kişisel verilerinizi GT Radial Türkiye dağıtım ağındaki diğer şahıslar dışındaki hiçbir üçüncü şahsa aktarmaz. İstediğiniz zaman kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek ve kullanım iznini kaldırmak hakkına sahipsiniz.

GT Radial Türkiye'nin kullanıcılar tarafından GT Radial Türkiye sitesine yerleştirilen girdileri izlemek ve/veya incelemekle ilgili bir yükümlülüğü yoktur ve bu tür kullanıcı girdilerine ilişkin hiçbir sorumluluğu yoktur ancak GT Radial Türkiye zaman zaman bu tür kullanıcı girdilerini denetleme ve mazeret göstermeden siteden kaldırma hakkını saklı tutar.

Telif hakkı, sınai mülkiyet ve fikri mülkiyet bildirimi
Bu sitenin sunumu ve tüm içeriği sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, GT Radial Türkiye'nin önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Resmi GT Radial Türkiye web sitelerindeki resimlerin, hayran kulübü sitelerinden ve kişisel sayfalarda kullanımı
GT Radial Türkiye, İnternetin ve webin bilgi paylaşım platformu olduğunun bilincindedir ve bundan dolayı aşağıdaki GT Radial Türkiye sitesi yöneticisinden talep edildiği takdirde kişilerin GT Radial Türkiye web sitesindeki resimleri çoğaltarak kendi kişisel sitelerinde veya resmi hayran kulübü sitesinde kullanmalarına izin verir. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. Bilginiz için, tüm talepler değerlendirilirken, diğerlerinin yanı sıra şu ölçütler göz önüne alınmaktadır.
LASMAX
2016 www.gtradial-tr.com. Tüm hakları saklıdır.   Site Kullanım Hakları   |   Site Haritası
Facebook
Twitter
Youtube